Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvaror | OTC-marknad | NDXFördröjda kurser. Senast uppdaterad: fredag 20. april
Översikt
Kurslista
Index
Nyheter
Största transaktioner
Teckningsrätter
Historik
Vinnare/förlorare
Hög/låg
Vinnare Senaste månad
Aktie Från Till Ändr %
Petrolia 2.264.0277.88%
Norwegian Air Shut... 169.00299.9077.46%
DNO 11.9515.5029.72%
Norway Royal Salmo... 150.00192.8028.53%
RAK Petroleum 9.4612.1027.91%
Seadrill 1.952.4425.26%
Lerøy Seafood Grou... 46.1557.1623.86%
Austevoll Seafood 74.1091.6023.62%
Arendals Fossekomp... 3 900.004 820.0023.59%
Petroleum Geo-Serv... 24.6330.2622.86%
Förlorare Senaste månad
Aktie Från Till Ändr %
Elkem 235.0031.09-86.77%
I.M. Skaugen 1.411.15-18.44%
NEXT Biometrics Gr... 47.3039.15-17.23%
Questerre Energy C... 6.945.77-16.93%
Asetek 99.0083.00-16.16%
Cxense 46.4039.70-14.44%
BW LPG 35.9231.62-11.97%
Team Tankers Inter... 8.907.95-10.67%
XACT OBX Bear 38.2034.15-10.60%
Sparebanken Øst 60.8054.40-10.53%
Vinnare senaste år
Aktie Från Till Ändr %
Element 1.834.74159.02%
DNO 7.2315.50114.32%
BW Offshore Limite... 22.3047.00110.76%
SalMar 189.00365.6093.44%
Arendals Fossekomp... 2 550.004 820.0089.02%
Wilson 7.6614.4087.99%
BerGenBio 23.8043.3081.93%
Aker BP 137.50250.0081.82%
Odfjell Drilling 19.8035.8581.06%
Funcom 12.3021.0871.38%
Förlorare senaste år
Aktie Från Till Ändr %
SeaBird Exploration 9.350.12-98.68%
Elkem 235.0031.09-86.77%
I.M. Skaugen 8.091.15-85.78%
Storm Real Estate 4.930.74-85.09%
Avocet Mining PLC 5.701.70-70.18%
Cxense 109.0039.70-63.58%
Seadrill 6.312.44-61.33%
Prosafe 32.3013.74-57.46%
NEXT Biometrics Gr... 91.5039.15-57.21%
InterOil Exploration... 7.583.28-56.73%
Utformning |  Hjälp |  Utskrift  | Byt till realtid  Öppna marknader: Nasdaq, Nyse, Amex
fredag 20/04-2018 18:14:05