Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvaror | OTC-marknad | Fonder | NDXFördröjda kurser. Senast uppdaterad: fredag 20. juli
Översikt
Kurslista
Index
Nyheter
Största transaktioner
Teckningsrätter
Historik
Vinnare/förlorare
Hög/låg
Vinnare Senaste månad
Aktie Från Till Ändr %
IDEX 2.604.0355.00%
Wilson 16.3022.8039.88%
Link Mobility Group 173.80224.0028.88%
InterOil Exploration... 5.276.4221.82%
Sevan Marine 14.5017.3019.31%
Panoro Energy 12.8515.3019.07%
TGS-NOPEC Geophy... 269.00314.8017.03%
ContextVision 52.2060.6016.09%
Crayon Group Holdi... 18.0020.7515.28%
PCI Biotech Holding 47.6554.3013.96%
Förlorare Senaste månad
Aktie Från Till Ändr %
Napatech 13.355.06-62.10%
Seadrill 3.211.98-38.38%
Element 3.142.25-28.34%
Protector Forsikrin... 66.6050.10-24.77%
Oceanteam 1.050.79-24.40%
BerGenBio 41.4032.50-21.50%
REC Silicon 1.000.81-18.93%
Avocet Mining PLC 1.651.35-18.18%
Shelf Drilling 70.0057.80-17.43%
Europris 25.7521.30-17.28%
Vinnare senaste år
Aktie Från Till Ändr %
Panoro Energy 4.3515.30251.72%
Wilson 8.3122.80174.37%
PCI Biotech Holding 20.1054.30170.15%
Petroleum Geo-Serv... 17.6039.96127.05%
Aker 289.00620.00114.53%
Aker BP 142.70285.60100.14%
TTS Group 3.486.6691.38%
TGS-NOPEC Geophy... 167.20314.8088.28%
Link Mobility Group 119.00224.0088.24%
SalMar 204.50372.6082.20%
Förlorare senaste år
Aktie Från Till Ändr %
SeaBird Exploration 4.500.21-95.30%
I.M. Skaugen 7.050.80-88.65%
Elkem 235.0036.92-84.29%
Napatech 25.805.06-80.39%
Oceanteam 3.560.79-77.81%
Avocet Mining PLC 3.851.35-64.94%
NEXT Biometrics Gr... 78.0035.85-54.04%
Thin Film Electronic... 3.901.85-52.56%
Seadrill 3.741.98-47.11%
IDEX 7.544.03-46.55%
Utformning |  Hjälp |  Utskrift  | Byt till realtid Inga öppna marknader
fredag 20/07-2018 07:02:33