Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvaror | OTC-marknad | NDXFördröjda kurser. Senast uppdaterad: söndag 21. januari
Översikt
Kurslista
Index
Nyheter
Största transaktioner
Teckningsrätter
Historik
Vinnare/förlorare
Hög/låg
Vinnare Senaste månad
Aktie Från Till Ändr %
Storm Real Estate 0.631.1582.54%
SeaBird Exploration 0.260.4261.54%
Prosafe 10.1515.2049.75%
Petroleum Geo-Serv... 16.2623.3043.30%
BerGenBio 20.6027.8034.95%
DOF 0.600.8033.67%
Norwegian Air Shut... 173.90219.6026.28%
Panoro Energy 6.097.6024.79%
Electromagnetic Ge... 3.984.9524.37%
Reach Subsea 2.142.6523.83%
Förlorare Senaste månad
Aktie Från Till Ändr %
NEXT Biometrics Gr... 61.7551.00-17.41%
Polarcus 1.501.29-13.87%
Eidesvik Offshore 8.507.50-11.76%
SalMar 242.70216.40-10.84%
Bakkafrost 345.40308.60-10.65%
Avance Gas Holding 24.2021.78-10.00%
Lerøy Seafood Grou... 43.2039.21-9.24%
SAS AB 21.7019.70-9.22%
Austevoll Seafood 68.0062.60-7.94%
Borregaard 78.0072.00-7.69%
Vinnare senaste år
Aktie Från Till Ändr %
Odfjell Drilling 16.8038.95131.85%
Element 2.024.20107.92%
Kongsberg Automot... 5.8811.4895.24%
Songa Offshore 31.6060.2090.51%
EVRY 17.8032.1580.62%
Gaming Innovation G... 3.055.3976.72%
Wilson 8.0013.4067.50%
NEL 2.053.2458.15%
NTS 29.0045.8057.93%
Golden Ocean Group 45.0070.0055.56%
Förlorare senaste år
Aktie Från Till Ändr %
SeaBird Exploration 20.000.42-97.90%
RenoNorden 106.004.99-95.29%
Farstad Shipping 3.610.28-92.24%
Havila Shipping 138.0011.50-91.67%
Seadrill 24.252.15-91.13%
Norske Skogindustr... 2.800.25-91.07%
Sevan Drilling 6.621.29-80.51%
Storm Real Estate 5.471.15-78.98%
Hiddn Solutions 9.502.24-76.42%
Avocet Mining PLC 8.142.04-74.94%
Utformning |  Hjälp |  Utskrift  | Byt till realtid Inga öppna marknader
söndag 21/01-2018 05:40:06