Fördröjda kurser. Senast uppdaterad: söndag 24. februari  
Vinnare Senaste månad
Aktie Från Till Ändr %
Apptix 0.511.23140.20%
Avocet Mining PLC 0.821.90131.71%
InterOil Exploration... 3.185.1261.26%
DOF 3.294.8046.12%
Spectrum 39.5052.2032.15%
Gaming Innovation G... 17.8023.1029.78%
Solstad Offshore 1.501.9328.63%
BW LPG 25.2731.4924.61%
Elkem 23.0528.7224.60%
Crayon Group Holdi... 16.0019.8023.75%
Förlorare Senaste månad
Aktie Från Till Ändr %
Norwegian Air Shut... 142.8554.72-61.69%
Napatech 3.241.95-39.81%
Cxense 9.987.50-24.85%
poLight 29.0023.00-20.69%
NEXT Biometrics Gr... 11.089.13-17.60%
Havila Shipping 4.593.85-16.12%
Element 0.730.63-13.93%
Golden Ocean Group 51.7045.20-12.57%
Norsk Hydro 39.6535.19-11.25%
Star Bulk Carriers 78.0069.50-10.90%
Vinnare senaste år
Aktie Från Till Ändr %
Panoro Energy 8.6817.95106.80%
Scatec Solar 43.0084.5096.51%
InterOil Exploration... 2.635.1294.68%
DNO 10.1819.0086.64%
The Scottish Salmon... 8.7016.1085.06%
Salmones Camancha... 46.4585.3083.64%
Crayon Group Holdi... 11.0619.8079.02%
Photocure 30.0050.9069.67%
NEL 3.165.2465.61%
RAK Petroleum 8.8614.5564.22%
Förlorare senaste år
Aktie Från Till Ändr %
Fred. Olsen Energy 19.001.26-93.35%
Dolphin Drilling 19.001.70-91.05%
Elkem 235.0028.72-87.78%
Element 4.620.63-86.36%
Napatech 13.901.95-85.97%
Cxense 48.407.50-84.50%
NEXT Biometrics Gr... 49.509.13-81.56%
Borgestad 66.0017.50-73.48%
Thin Film Electronic... 2.240.63-71.74%
Norwegian Air Shut... 178.1554.72-69.28%