Fördröjda kurser. Sist oppdatert: tisdag 16. oktober  
Vinnare Senaste månad
Aktie Från Till Ändr %
IDEX 4.536.0032.45%
NEL 3.554.6330.42%
Frontline 42.8454.6527.57%
Grieg Seafood 102.60126.1022.90%
American Shipping C... 27.8033.8021.58%
Jinhui Shipping and ... 10.2812.1217.90%
Seadrill 172.00200.1016.34%
Norway Royal Salmo... 198.60226.5014.05%
FLEX LNG 13.5515.2012.18%
Awilco Drilling 40.0044.4011.00%
Förlorare Senaste månad
Aktie Från Till Ändr %
Avocet Mining PLC 1.250.55-55.84%
Oceanteam 1.170.55-52.62%
Fred. Olsen Energy 4.142.45-40.74%
Norwegian Air Shut... 264.50189.40-28.39%
PCI Biotech Holding 38.5027.75-27.92%
Element 2.221.62-27.03%
Otello Corporation 19.7614.50-26.62%
Protector Forsikrin... 53.2040.20-24.44%
REC Silicon 0.670.52-22.32%
Itera 13.2010.70-18.94%
Vinnare senaste år
Aktie Från Till Ändr %
Panoro Energy 4.1118.85358.64%
Wilson 9.5022.00131.58%
BW Offshore Limite... 25.4057.20125.20%
Aker 325.00674.00107.38%
Link Mobility Group 110.50223.50102.26%
Aker BP 156.70304.2094.13%
Petroleum Geo-Serv... 16.6332.1193.08%
Polarcus 0.911.7390.11%
SalMar 243.20439.8080.84%
Itera 6.0510.7076.86%
Förlorare senaste år
Aktie Från Till Ändr %
Elkem 235.0033.90-85.57%
Fred. Olsen Energy 12.852.45-80.92%
IMSK 3.940.84-78.68%
Avocet Mining PLC 2.550.55-78.35%
Napatech 18.504.40-76.22%
Oceanteam 2.060.55-73.20%
Havila Shipping 15.005.80-61.33%
Thin Film Electronic... 2.411.03-57.26%
Vistin Pharma 23.5010.75-54.26%
XXL 87.2540.60-53.47%